Firma DESOI

INJEKTÁŽNÍ A PRŮMYSLOVÁ TECHNIKA - MADE IN GERMANY

Jako jeden z předních výrobců injektážní techniky a produktů v oblastech utěsňování, sanace a údržby budov, jsme vaším spolehlivým partnerem v oblasti průmyslové techniky. Od svého založení v roce 1979 ručí společnost za inovace ve vývoji systémů a řešení v obou těchto oblastech.

V sídle našeho rodinného podniku ve městě Kalbach - uprostřed Německa - zaměstnáváme v současné době 90 pracovníků. Jako firma v soukromém vlastnictví klademe velký důraz na odbornou přípravu a osobní odpovědnost a již léta úspěšně vyškolujeme jak odborníky v oblasti obchodu, tak i mladé technické odborníky.

Neustálý vývoj našich inovačních výrobků přispívá k solidnímu růstu firmy - a tím i k vytváření stálých pracovních míst v regionu. Více než 50 procent našich zakázek pochází ze zahraničí. Celkově máme spolupracující partnery ve 22 zemích, kteří distribuují ve svých místech techniku DESOI po celém světě.

Abychom byli vždy aktuální, udržujeme se svými zákazníky a partnery i projektanty, inženýry a odborníky ze všech oborů úzký kontakt. Kromě toho přispívá naše členství v mezinárodních sdruženích a organizacích k pravidelné výměně odborníků.